Roletki materiałowe

Roletki materiałowe i moskitiery

 

Roletki materiałowe – gwarancja dopasowania!

Roletki materiałowe na przestrzeni lat zyskują coraz większą popularność. Ich główną funkcją jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. To praktyczne, ekonomiczne, a przy tym estetyczne rozwiązanie. Oferujemy Państwu bogatą ofertę tkanin, w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej dopasować się do każdego wnętrza. Proponowane przez nas roletki wykonujemy na wymiar, pod indywidualne zamówienie, dzięki czemu są idealnie dopasowane do Państwa okien.

 

PRODUCENT   
roletki wolnowiszące

Roletki wolnowiszące

 

Montowane są zarówno na skrzydle okiennym, jak i na ścianie czy suficie. Ich niewątpliwą zaletą jest cena, a szeroki wybór tkanin pozwala dopasować roletki do naszych potrzeb.

Roletki kasetowe w prowadnicach

Roletki kasetowe w prowadnicach

 

Stanowią nie tylko praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie. Dzięki kasecie utrzymanie tkaniny w czystości staje się dużo łatwiejsze. Prowadnice zaś przytrzymują materiał przy szybie, nawet przy uchylonym oknie. Kolor zarówno kasety, jak i prowadnic można dopasować do koloru okien, dzięki czemu roletka staje się jego częścią.

Rolety typu Dzień Noc

Rolety typu Dzień/Noc

 

Występują w wersji wolnowiszącej, jak i w kasecie. Pozwalają regulować ilość światła dostającego się do pomieszczenia, dzięki przestawianiu transparentnych i przyciemniających pasów za pomocy łańcuszka. Ich główną zaletą są walory estetyczne, obecnie roletki tego typu często stanowią ozdobę pomieszczenia, a nie tylko sposób na ochronę przed słońcem.

moskitiery otwierane

Moskitiera – ochrona przed „niechcianymi gośćmi”

 

Moskitiery, czyli siatki montowane w otworach okiennych i drzwiowych, chroniące przed insektami. Oferujemy Państwu dwa rodzaje moskitier: ramkowe i otwierane. Moskitiery ramkowe, montowane w prosty i bezinwazyjny sposób do futryny okiennej. Moskitiery te idealnie sprawdzą się w oknach, które otwierane są tylko w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Moskitiera otwierana zaś stosowana zarówno w oknach, jak i drzwiach balkonowych, montowana jest na stałe do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania, magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamknięte oraz samozamykacze, które domykają otwartą moskitierę. Moskitiery wykonujemy na wymiar, idealnie dopasowując je od okna lub drzwi.

KILKA SŁÓW O NASZYM PRODUCENCIE.

 

Firma GRAFIT to lokalny producent roletek materiałowych oraz moskitier. Jest to rodzinna firma założona w 2006r. W swojej ofercie posiada szeroki wybór tkanin, a ich produkty cechują się wyjątkową starannością i estetyką wykonania.