Tylko dobre okna

 

Współpracujemy z najlepszym producentami w dziedzinie stolarki okiennej. Nasz główny dostawca jest liderem na rynku krajowym, jak i Europejskim, duży potencjał produkcyjny pozwala na szybkie realizacje zamówień.

Okna zaś spełniają najwyższe standardy jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Na produkty przez nas oferowane udzielmy wieloletniej gwarancji, jesteśmy bowiem pewni ich jakości i trwałości.

Najwyższą jakością cechują się również oferowane przez nas usługi. Każdy klient traktowany jest w indywidualny sposób, dostosowujemy się bowiem do Państwa oczekiwań. Doradzamy jakie okna wybrać, aby w najlepszy sposób spełniały swoje funkcje.

Jesteśmy dystrybutorem okien wykonanych z:

  • PCV
  • drewna
  • aluminium

Okna PVC w systemie Investline

Okna elewacyjne P-Line

Okna elewacyjne Ovlo

Okna elewacyjne Ovlo Classic

Okna elewacyjne Avantgarde 9000

Okna elewacyjne Avantgarde 7000

Okna elewacyjne Encore

Drzwi podnoszono-przesuwne P-line HST

Drzwi uchylno-przesuwne PSK z PVC

Parapety

KILKA SŁÓW O NASZYM PRODUCENCIE.

 

Dobroplast Fabryka Okien i Drzwi działa w branży od 20 lat, jest jednym z największych producentów okien PVC w kraju, posiadających najnowocześniejszy park maszynowy w Europie. Dobroplast to ponad trzydzieści linii produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny czołowych światowych producentów, co pozwala wyprodukować nawet 4000 okien dziennie.

 

 

Zobacz katalog okien