Wyjątkowe drzwi

 

Drzwi są wizytówką każdego domu czy mieszkania, to dzięki nim możemy wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na naszych gościach. Nasza kadra pracowników pomoże każdemu indywidualnie do Państwa potrzeb dobrać drzwi o jakich marzycie.

Solidność, trwałość, estetyka, korzystna cena, właściwości wygłuszające, szczelność, odporność na warunki atmosferyczne to główne czynniki decydujące o dokonaniu wyboru danego modelu drzwi.

Firma EDI PANORAMA zapewni Państwu to wszystko, a ponadto fachową obsługę i krótkie terminy.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:

  • drzwi zewnętrzne do domów
  • drzwi wewnątrz klatkowe
  • drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne stalowo drewniane Disting

Drzwi zewnętrzne stalowe

Drzwi śródlokalowe Bastion

Drzwi wewnętrzne

Stolarka aluminiowa

KILKA SŁÓW O NASZYM PRODUCENCIE.

 

Firma KR CENTER to polski producent drzwi z wieloletnim doświadczeniem. W swojej ofercie posiada zarówno drzwi zewnętrzne do domów, wejściowe do mieszkań, jak i drzwi wewnętrzne. Wyróżnia się bogatą ofertą drzwi, zgodną z trendami rynkowymi, ciągle rozbudowywaną o nowe modele, kolory oraz akcesoria.

Firma MR PROFIL to również polski producent, który wyspecjalizował się w produkcji drzwi zewnętrznych stalowo-drewnianych dostępnych pod marką Disting. Drzwi składają się ze stalowego skrzydła oraz drewnianej ościeżnicy, takie połączenie zapewnia trwałość, płynność pracy oraz właściwą cyrkulację powietrza.