Bramy i osłony rolowane

Bramy i osłony rolowane

Podejmując decyzję o zakupie bramy, zwracamy uwagę na funkcjonalność, estetykę, parametry i cenę. Rolowane bramy garażowe zyskują przewagę nad innymi modelami pod wieloma względami. Docenią je Ci inwestorzy, którzy nie dysponują wystarczającą przestrzenią na zamontowanie bramy segmentowej. Tego typu brama nie zajmuje bowiem miejsca wewnątrz garażu ani przed nim, gdyż zwijana jest do góry. Bramy rolowane to konstrukcja z wąskich lameli połączonych przegubowo, działają jak standardowa roleta okienna. Bramę można zamontować zarówno w nowo budowanych budynkach jak i tych już istniejących, a dostępna kolorystyka pozwala dopasować bramę do naszych oczekiwań. Ich niewątpliwym atutem jest również ich uniwersalność, gdyż tego typu bramę możemy wykonać idealnie na wymiar, nie ograniczają nas typowe rozmiary jak w przypadku bram innego rodzaju.

 

PRODUCENT    portos


01. PROFIL 52 mm, 55 mm, 77 mm


02. Hamulec inercyjny


03. System sterowania


04. Napędy


05. Wieszak blokada

Bramy i osłony rolowane

Firma Portos oferuje Państwu trzy wielkości skrzynek do bram rolowanych oraz dwie do osłon rolowanych w zależności od wielkości otworu bramowego. Skrzynie bram umożliwiają pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększają użytkową powierzchnię garażową. Maksymalna dostępna szerokość bram wynosi 4,5 m.

W standardowe wyposażenie bramy rolowanej PORTOS wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-52, PA-55 lub PA-77) produkowany przez naszą firmę w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpisują się w kolorystykę budynku. Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad, które uniemożliwiają podniesienie pancerza przez osoby niepożądane oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA-77, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny w przypadku awarii napędu. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza. Firma oferuje też napędy do bram oraz przeznaczony dla nich system sterowania. Nasze bramy są zgodne z wymogami Norm Europejskich.

Biały
Srebrny
Szary
Antracyt
Ciemny brąz
Jasny brąz
Orzech
Złoty brąz